Etkili göz makyajı yapın!

Gözlerinizi günün yıpratıcı etkilerinden korumak bundan böyle çok daha kolay. İşte size göz çevrenizi yenileyici bir öneri... Günlük koşuşturmalar, bilgisayar kullanımı, yorulmak ve uykusuzluk derken gözlerimizi ihmal ederiz. Bu yıpranmalara bağlı şekilde ortaya çıkan sorunlar ise siyah halkalar, kırışıklıklar, bıkkın ve şiş gözler. eyeSlices® yenilikçi göz etrafı bakım pedleri pek fazla göz problemi için doğayı ve biolojik yenilikleri tek çözüme indiren cryogel polimer teknolojisi için dünya çapında bir ilktir. Alt ten dolaşımını hedef piyasa göz maskesi gözdeki kızarıkların, göz altındaki siyah halkaların, bıkkın, şiş gözlerin ve kırışıkların 5-10 dakikalık kullanımla azalmasına muavin olur.

Haber: 5 Dakikada Gözlerinize Canlılık Katın!Deneyimli Spa ve ev kullanımı için uyugun olan yaşlanma karşıtı göz bakım ürünü nemi cilde hapsetmesi ve dondurulmaya ihtiyaç duymadan kendiliğinden oluşturduğu ferahlatma etkisiyle eşsizdir. Özellikle Spa'lar ve deneyimli güzellik salonları için, aydınlatma, siyah halkalar, zahmet, kızarıklık ve kırışıklığa karşı hepsi bir arada bir üründür. Tek kullanımda dolaşım sistemini etkilemesiyle ve içerdiği aktif içeriklerle etkisi kullanılır kullanılmaz gözle görülmektedir. Dünya çapında en iyi Spa'lar da satılır. Tabii, yararsız madde içermeyen içeriklerle üretilmiştir. Nasıl Kullanılır? Eyeslices'ı her yerde ve her süre uygulayabilirsiniz.

Cildinizi temizleyin ve kurulayın. Eyeslice'ı paketinden çıkarın. Islaklığını arttırmak için elinizle hafifçe bastırın, kapalı gözlerinizin üzerine yerleştirin, ürünü yumuşakça göz çevrenize bastırın. Sorunun yoğunluğuna göre, 5-10 dakika boyunca gözlerinizde bırakın ve rahatlayın. Sonrasında eyeslice'ı kutusuna koyun ve ağzını kapatın. Gerekiyorsa nemli bir bezle fazlalığı alabilirsiniz. Orjinal paketinde saklanması şeklinde 10 kereye kadar tekrar kullanılabilir. Sonrasında gereksinim duyulursa nemlendirici uygulayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder